FAALİYET ALANLARIMIZ

MADEN, ENDÜSTRİYEL MİNERAL VE ENERJİ

Ökten Madencilik San.Tic. A.Ş. / Ökpa Maden Paz. San.Tic.Ltd. / Öksan San.Tic.A.Ş/ İnşara İnşaat Maden. Hafrt. Nak. Ltd.

Güçlü organizasyon yapısı, yüksek iş bilgisi, tecrübeli personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla, marka bilinirliği yüksek olan Ökten Madencilik ve San. Tic. A.Ş. başta olmak üzere, bünyesinde gruba ait diğer maden firmalarının da barındığı, uzmanlık alanı yer altı cevher çıkartma ve işleme, zenginleştirme, kullanıma hazır endüstriyel ürün haline getirme olan, kombine tesisleri ve zengin makine portföyü ile konusunda ihtisas sahibi olmuş Türkiye’nin önde gelen madencilik kuruluşlarından biridir.

Anadolu coğrafyası içerisinde, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna kadar, bir çok farklı lokasyonlarda; Linyit Kömürü, Silis Kum, Bentonit Kuvars, Zeolit üretimi yapılarak maden işletmeciliği faaliyetleri yürütülmektedir.İletişime Geç

Madencilik faaliyetlerimizden kaynaklı elde edilen bilgi birikimi ve deneyimler neticesinde uzmanlaştığımız diğer konular hafriyat, kazı, dolgu ve inşaat faaliyetleri olmuştur…


İletişime Geç

İNŞAAT VE HARFİYAT

Ökpa Maden Pazarlama San. Tic. Ltd / Öksan San. Tic. A.Ş.

GÜVENLİK VE DANIŞMANLIK

Teknosafe San Tic Ltd.

CCTV Kameralı Güvenlik Sistemleri ve Balistik Güvenlik Sistemleri üzerine proje satış ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.


İletişime Geç

LEOTEN markasıyla firmamız 2020 yılından itibaren Erzurum’da Leonardit Organik Gübre üretimine başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışına yönelik satışa sunulan ürünlerimiz; toz ve pirinç tanesi büyüklüğünde üretilerek, açık dökme ve torbalanmış paketler halinde tüketicimizin ihtiyaçlarına sunulmaktadır.

Tarım piyasalarında Organik Toprak Düzenleyicisi olarak kabul edilmekte olan bu ürünümüz Leonardit olarak isimlendirilmektedir. Maden kaynaklı olup, kömür tabakasının okside olmuş hali olan Leonardit, içeriğinde toprak verimliliği için çok önemli olan Hümik asit ve Fulvik asit barındırmaktadır ki bu mineraller organik tarımın en önemli tamamlayıcı ürünleridir.


İletişime Geç

Leoten Markası Web Sitesi

ORGANİK TARIM ÜRÜNLERİ

Ökten Madencilik San.Tic. A.Ş.

HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ

Ökten Hukuk

2018 yılında kurulmuştur. Deneyimli, donanımlı ve profesyonel kadrosuyla avukatlık ve hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektedir.


İletişime Geç
Ökten Hukuk Web Sitesi